Made a payment to help this wounded warrior

wounded-1 wounded-2

He’s was wounded fighting for the Aidar battalion in the same action that killed 13 Aidar volunteers in late July: http://romaninukraine.com/rip-heroes-from-aidar-volunteer-battalion/

***

На фото мій друг, мій “брат”, мій командир- “Сухарік” Сухарєв Олег Ігоревич, командир першого відділення розвідвзводу батальйону “Айдар”. 22 роки, м.Івано-Франківськ. Справжній патріот і Герой України. Справжній чоловік, який пройшов весь Майдан і з 8 травня перебуває у лавах “Айдару”. Це людина, без якої не пройшла жодна операція батальйону! Звільнення Новоайдару і затримання 14 сепаратистів під час виборів 25 травня, звільнення м.Щастя, взяття блок-посту перед “Металістом”, взяття стратегічно важливих “висоток” та мостів, взяття 18 членів спецпідрозділу “Дон” також не обійшлось без його участі!
“Від 18 листопада минулого року на Майдані. Вступив до 18-ї сотні. В драматичні лютневі дні разом з хлопцями, перебравшись у міліцейську форму, вигадав дотепний маневр і відібрав в міліції два водомети, які привіз на Майдан. Коли почалася війна на Сході України, вступив до батальйону “Айдар”. Командир першого відділення одного з підрозділів. Зі своїми вояками захопив три блок-пости терористів, відвоював три висоти, два мости. Вивів з оточення багатьох людей.

На блок-посту терористів біля Лутугіна Луганської області разом зі своїми вояками прийняв бій, у якому загинули майже всі його побратими. Олега прикрив своїм тілом Михайло, що сам загинув. Олег зазнав важких поранень у ногу (втрата м’язів) та руку (втрата м’язів, ураження нерва). Лежачи знесилений і знекровлений, вже прощався з білим світом. Але подумав, що задля Мар’яни ще варто пожити. Тож протримався, аж поки якийсь генерал не прислав вертоліт. У гвинтокрилі двічі пережив зупинку серця. Але лікарі врятували. Спершу потрапив до шпиталю в Харкові, потім – у Києві, де вісім днів пролежав у реанімації, і багато друзів не могли його знайти. Тепер гордо розповідає, що освідчився Мар’яні, і просить дівчину показати каблучку на пальці. Про 19 витягнутих осколків говорить як про якісь дрібниці. На нерухому ногу поглядає оптимістично, хоч попереду ще кілька ДОРОГИХ ОПЕРАЦІЙ з нарощування м’язів.”- так пишуть про Олега люди, що його знають..

Наразі я поруч (маю 2 тижня відпустки, щоправда залишився лише тиждень), та вже днів за 7 повертаюсь до АТО.. А в Сухаріка довгий шлях лікування, протезування та реабілітації.. Він БОЄЦЬ, не просто вояка, а справжній боєць і на війні і в житті! він тримається і пережива не про поранення, а щоб з нами, підлеглими йому бійцями, нічого не трапилось… Він мужньо терпить біль.
В той день, 27 липня, їх накрило мінами.. та ще й наш, український танк вистрелив в спини з переляку… від того пострілу Сухарік не просто втратив м`язи плеча- розтрощена кістка (залишились лише уламки) і вирвано шмат нерву.. тож кістку та нерв доведеться протезувати, а такі операції з нервами проводять лише закордоном.

За тиждень я повернусь на війну і мені дуже потрібна Ваша, друзі, допомога, щоб я знала, що Ви зможете і без моєї участі підтримати, допомогти пройти весь шлях лікування та поновлення Олега. Наразі, начебто все є. Лишень постійно треба знеболююче, що коштує майже 800 грн за 5 ампул.. А надалі…

Картки для грошової допомоги на подальше лікування та протезування:
Отримувач- Сухарєв Олег Ігоревич

Грн, для фізичник осіб: КР: ПриватБанк 5168 7572 5606 9818
для юр. осіб: р/р 29244825509100, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570 (на лікування, благочинний внесок для Сухарєва О.І.)

USD (в долларах), ПриватБанк
Отримувач- Сухарєв Олег Ігоревич (SUKHAREV OLEH)
К/р 4731 2171 0277 1399
Для юр. осіб: IBAN: UA263052990004731217102771399
ACCOUNT: 4731217102771399
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK,
SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080

Вірю в те, що все буде гараздд! В те, що Сухарик одужає і буде як новенький!
Вірю в те, що з вашою, друзі, допомогою, я можу спокійно повертатись до АТО і не хвилюватись за подальше лікування цього Справжнього Чоловіка!

Тож дякую всім ВАМ!
П.с.: мій номер: 067-404-39-13,
номер нареченої Олега (Мар`яна) 098-882-47-98